Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Live Action

+11
Skream
King Syaoran
ange-chan1993
Aeral
KouSeiya
Queen Nehelenia
Luna
makotosan
robinofonepiece2
marianthie
Neo-RedRanger
15 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by ange-chan1993 Mon Dec 12, 2011 10:22 pm

ponemenh istoria ayto to live!!!!!1 mono h mako kai rei 8a sumfwnisw me to allo sxolio htan pio petyximenes!!!!kata t'allaa einai mia entelws ponemenh istrora!!! den 3erw an einai gia gelia h gia klamta h kai gia ta 2 mazi!!XD den to exw dei pote ektws apo elaxista skorpia kommatia tou alla 8a milisw eilikrina me apogohteyse!!!! surrender
ange-chan1993
ange-chan1993
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 544
Age : 30
Location : psara
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/user/TsukinoPrincess1993

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Neo-RedRanger Mon Dec 12, 2011 10:48 pm

Όταν το τελείωσα είπα μόνο αυτό: "Παραδίνομαι..." surrender
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by King Syaoran Mon Dec 12, 2011 10:57 pm

Μου άρεσε όλο αυτό το κυνήγι της Ουσάγκι και του Μαμόρου καθώς επίσης και οι 4 Σιτενό που είχαν πολυ περισσότερο χαρακτήρα από το άνιμ ή το μάνγκα.
Γενικότερα την έβλεπα αυτή τη σειρά περισσότερο ως σειρά-σαπουνόπερα παρά ως Σέιλορ Μουν . Αν δηλαδή δεν υπήρχε καθόλου η Σέιλορ Μουν και υπήρχε μόνο η Ουσάγκι θα ήταν πολύ πετυχημένη σειρά.
Για να μην ξεχάσω τον Μοτόκη που τον έβαλαν ζευγάρι με τη Μακότο κάτι για το οποίο χάρηκα πολύ. Ο Μοτόκη είναι πολύ βασανισμένος από τη Ρέηκα το ίδιο και η Μακότο και είναι και οι 2 πολύ καλοί άνθρωποι. Τους αξίζει να είναι ευτυχισμένοι μαζί. Και να μη ξεχνιόμαστε Η ΧΕΛΩΝΑ ΤΟΥ ΜΟΤΟΚΗ. Χα χα.

Αλλά ως Σέιλορ Μουν ήταν αίσχος. Η Μινάκο ψοφούσε όπως η Χοτάρου και είχε το χαρακτήρ Και των 3 άλλων outers επειδή δεν τις εβαλαν στη σειρά είχαν κόμπλεξ μάλλον.
Για να μημιλήσουμε για τη Σερένιτη Που ήταν σκύλα επειδή δεν είχε τον άντρα που ήθελε. ΠΟΙΑ η Σερένιτη το πνεύμα του καλού σκύλα. OMG.

Όπως είπα, σαν σειρά ήταν τέλεια. Πάντα οι Ιάπωνες έφτιαχναν τέλειες σαπουνόπερες. Αλλα ως ΣέιλορΜουν πνίγηκα
King Syaoran
King Syaoran
Admin
Admin

Number of posts : 1244
Age : 37
Location : Ελλάδα,Κοζάνη
Registration date : 2008-12-14

http://www.sailormoon.gr

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by marianthie Wed Dec 14, 2011 5:57 pm

King Syaoran wrote:Μου άρεσε όλο αυτό το κυνήγι της Ουσάγκι και του Μαμόρου καθώς επίσης και οι 4 Σιτενό που είχαν πολυ περισσότερο χαρακτήρα από το άνιμ ή το μάνγκα.
Γενικότερα την έβλεπα αυτή τη σειρά περισσότερο ως σειρά-σαπουνόπερα παρά ως Σέιλορ Μουν . Αν δηλαδή δεν υπήρχε καθόλου η Σέιλορ Μουν και υπήρχε μόνο η Ουσάγκι θα ήταν πολύ πετυχημένη σειρά.
Για να μην ξεχάσω τον Μοτόκη που τον έβαλαν ζευγάρι με τη Μακότο κάτι για το οποίο χάρηκα πολύ. Ο Μοτόκη είναι πολύ βασανισμένος από τη Ρέηκα το ίδιο και η Μακότο και είναι και οι 2 πολύ καλοί άνθρωποι. Τους αξίζει να είναι ευτυχισμένοι μαζί. Και να μη ξεχνιόμαστε Η ΧΕΛΩΝΑ ΤΟΥ ΜΟΤΟΚΗ. Χα χα.

Αλλά ως Σέιλορ Μουν ήταν αίσχος. Η Μινάκο ψοφούσε όπως η Χοτάρου και είχε το χαρακτήρ Και των 3 άλλων outers επειδή δεν τις εβαλαν στη σειρά είχαν κόμπλεξ μάλλον.
Για να μημιλήσουμε για τη Σερένιτη Που ήταν σκύλα επειδή δεν είχε τον άντρα που ήθελε. ΠΟΙΑ η Σερένιτη το πνεύμα του καλού σκύλα. OMG.

Όπως είπα, σαν σειρά ήταν τέλεια. Πάντα οι Ιάπωνες έφτιαχναν τέλειες σαπουνόπερες. Αλλα ως ΣέιλορΜουν πνίγηκα


ναι και εγω παραξενετηκα που εκαναν τετοια πατατα!!το ανιμε το εκαναν καταπληκτικο στην σειρα παρολο που εβαλε το χερι της και η ναοκο βγηκε χαλια μαλλον το κανανε περισσοτερο για πιτσιρικια παρα και για μεγαλητερες ηλικιες εμεις το ειδαμε το 93 αυτο η σειρα βγηκε το 2004
marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Skream Wed Dec 14, 2011 9:23 pm

marianthie wrote:
King Syaoran wrote:Μου άρεσε όλο αυτό το κυνήγι της Ουσάγκι και του Μαμόρου καθώς επίσης και οι 4 Σιτενό που είχαν πολυ περισσότερο χαρακτήρα από το άνιμ ή το μάνγκα.
Γενικότερα την έβλεπα αυτή τη σειρά περισσότερο ως σειρά-σαπουνόπερα παρά ως Σέιλορ Μουν . Αν δηλαδή δεν υπήρχε καθόλου η Σέιλορ Μουν και υπήρχε μόνο η Ουσάγκι θα ήταν πολύ πετυχημένη σειρά.
Για να μην ξεχάσω τον Μοτόκη που τον έβαλαν ζευγάρι με τη Μακότο κάτι για το οποίο χάρηκα πολύ. Ο Μοτόκη είναι πολύ βασανισμένος από τη Ρέηκα το ίδιο και η Μακότο και είναι και οι 2 πολύ καλοί άνθρωποι. Τους αξίζει να είναι ευτυχισμένοι μαζί. Και να μη ξεχνιόμαστε Η ΧΕΛΩΝΑ ΤΟΥ ΜΟΤΟΚΗ. Χα χα.

Αλλά ως Σέιλορ Μουν ήταν αίσχος. Η Μινάκο ψοφούσε όπως η Χοτάρου και είχε το χαρακτήρ Και των 3 άλλων outers επειδή δεν τις εβαλαν στη σειρά είχαν κόμπλεξ μάλλον.
Για να μημιλήσουμε για τη Σερένιτη Που ήταν σκύλα επειδή δεν είχε τον άντρα που ήθελε. ΠΟΙΑ η Σερένιτη το πνεύμα του καλού σκύλα. OMG.

Όπως είπα, σαν σειρά ήταν τέλεια. Πάντα οι Ιάπωνες έφτιαχναν τέλειες σαπουνόπερες. Αλλα ως ΣέιλορΜουν πνίγηκα


ναι και εγω παραξενετηκα που εκαναν τετοια πατατα!!το ανιμε το εκαναν καταπληκτικο στην σειρα παρολο που εβαλε το χερι της και η ναοκο βγηκε χαλια μαλλον το κανανε περισσοτερο για πιτσιρικια παρα και για μεγαλητερες ηλικιες εμεις το ειδαμε το 93 αυτο η σειρα βγηκε το 2004
Οντως!!! Three Lights
Skream
Skream
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 982
Age : 38
Registration date : 2010-12-14

https://www.youtube.com/user/theodoris04?feature=mhee

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by ange-chan1993 Wed Jan 18, 2012 3:39 am

drama to live action pragmati!!! eidika ayto p valane thn mianko na einai arrwsth kai na pe8ainei sto telos!!!?? e oxi!!! einai polu xontro!!!!! alla ti na prwtokathgorhsei kaneis sto live apo tis peroukes mexri to story!!!! :/
ange-chan1993
ange-chan1993
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 544
Age : 30
Location : psara
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/user/TsukinoPrincess1993

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by marianthie Wed Jan 18, 2012 4:29 pm

καλα το οτι πεθανε η μινακο ηταν κομματι χαλια και δεν στεκει ουτε στον μανγκα ουτε στο ανιμε μου την δηνουν λιγο γιατι το πραγματικο στορι ειναι το μανγκα αλλα ανιμε- λαιβ αξιον- μιουσικαλ και οτι αλλο εχουν βγαλει εχουν
παρει και εχουν αλλαξη χιλια πραγματα με αποτελεσμα να μπερδεουν τους φαν σε ασχημο σημειο στην προσπαθεια τους να βγαλουν κατι καινουργιο
marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Neo-RedRanger Wed Jan 18, 2012 6:00 pm

Το μιούζικαλ είναι ωραίο, τώρα για το live καλύτερα να μη μιλήσω γιατί θα βρω διάφορα ψεγάδια, όχι πως θα είναι ψέματα αλλά λέμε τώρα.... Sailor Moon Live Action - Page 2 253468018
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by King Syaoran Mon Jan 14, 2013 11:12 am

Πλάκα πλάκα είχα φάει γερό κόλλημα με τη σειρά. Είχαν κάνει πολύ ωραίους χαρακτήρες. Αν δεν υπήρχε η Σέιλορ Μουν και ήταν απλά χαρακτήρες σε αυτές τις καταστάσεις θα μου άρεσε πολύ . Πολύ πετυχημένη σαπουνόπερα, πολύ αποτυχημένη Σέιλορ Μουν. Πλάκα πλάκα μου λείπει Very Happy
King Syaoran
King Syaoran
Admin
Admin

Number of posts : 1244
Age : 37
Location : Ελλάδα,Κοζάνη
Registration date : 2008-12-14

http://www.sailormoon.gr

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Moonbright Mon Jan 14, 2013 11:58 am

Εμενα προσωπικα μου αρεσει και δεν μου αρεσει δεν ξερω γιατι γινεται αυτο αν το πετυχω πουθενα στο ιντερνετ θα το δω αλλα δεν θα τρελαθω κιολας αν χασω καποιο επεισοδιο η δεν κοιταξω να το βρω για να το δω
Moonbright
Moonbright
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 655
Age : 34
Location : Περιστερι
Registration date : 2011-11-21

https://www.youtube.com/user/MyFwteini?feature=guide

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Neo-RedRanger Sun Mar 17, 2013 1:48 am

King Syaoran wrote:Πλάκα πλάκα είχα φάει γερό κόλλημα με τη σειρά. Είχαν κάνει πολύ ωραίους χαρακτήρες. Αν δεν υπήρχε η Σέιλορ Μουν και ήταν απλά χαρακτήρες σε αυτές τις καταστάσεις θα μου άρεσε πολύ . Πολύ πετυχημένη σαπουνόπερα, πολύ αποτυχημένη Σέιλορ Μουν. Πλάκα πλάκα μου λείπει Very Happy

Για μεξικάνικο σήριαλ θα ήταν ότι πρέπει
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by kawaii Venus Sun Mar 17, 2013 11:00 am

Ξεκίνησα και εγώ να δω το live action αλλά μετά από μερικά επεισόδια το παράτησα. Δεν μου άρεσαν καθόλου οι χαρακτήρες, την Μινάκο την έκαναν πολύ ξινή sailor venus ,τον Μαμόρου πολύ και καλά άντρακλα-μάγκα tuxedo kamen ,τον Μοτόκι στον κόσμο του...Η Άμη μου άρεσε πάντως, να λέμε και του στραβού το δίκιο sailor mercury !
Οσω για τα λούτρινα Λούνα, Άρτεμις το αφήνω ασχολίαστο catlune artemis ! Sailor Moon Live Action - Page 2 3290715353
kawaii Venus
kawaii Venus
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 418
Age : 25
Location : Ναυπλιο
Registration date : 2012-08-21

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Επισκέπτης Thu Aug 14, 2014 12:01 am

Πολύ...χοντροκομμένο θα έλεγα! Μπααα ας μην σχολιάσω καλύτερα xD Είναι λίγο Fail η όλη κατάσταση αλλά έχει και κάποια θετικά χαρακτηριστικά (αν ψάξεις πολύ μπορεί και να τα βρεις χαχαχα)

Επισκέπτης
Guest


Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by sailor_minare Wed Jul 29, 2015 1:34 pm

Αν είναι αυτό που γνωρίζω και εγώ (κάτι βίντεο με ανθρώπους αντί manga) είναι απλά φοβερό και θα μου άρεσε να ήταν έτσι τα επεισόδια πλέον γιατί τουλάχιστον για μένα μου δίνουν μια αίσθηση πραγματικότητας.
sailor_minare
sailor_minare
Active Member
Active Member

Number of posts : 53
Age : 36
Location : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 2015-07-28

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by pandav Fri Dec 13, 2019 7:10 pm

<3!!!

pandav
Newcomer
Newcomer

Number of posts : 13
Age : 29
Location : free
Registration date : 2019-12-13

Back to top Go down

Sailor Moon Live Action - Page 2 Empty Re: Sailor Moon Live Action

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum